SZACHY - 9. MIEJSCE SZACHISTÓW

Szachowa drużyna Zielonki wzięła dziś udział w Wojewódzkiej Licealiadzie, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach. Nasi reprezentanci zagrali bardzo dobrze i ostatecznie zajęli 9. miejsce na 17 drużyn. Naszym zawodnikom przyszło walczyć min. z wicemistrzynią świata do lat 16 Honoratą Kucharską, która reprezentowała zwycięska szkołę - V LO Kraków czy Szymonem Gumularzem, brązowym medalistą mistrzostw świata - ZSO Myślenice. Serdecznie dziękuję Weronice Lesiewicz (3 TGs), Krzysztofowi Sionko (4 TMe), Tomaszowi Chmielarzowi (4 TMe) oraz Michałowi Wiśniowskiemu (1 Ti) za godne reprezentowanie szkoły oraz waleczną postawę przy szachownicy. Gratulujemy!

Wyniki końcowe

Badminton drużynowy - 2. MIEJSCE DLA ZIELONKI
Wiesław Gibes

W dniu 19 listopada 2018 r. odbyły się drużynowe mistrzostwa powiatu w badmintonie. Nasza szkoła tak w kategorii dziewcząt, jak i chłopców zajęła 2. miejsce. Szkołę reprezentowali: Justyna Serafin (3 TGs), Natalia Babło (3 TGs), Marta Kłusek (1TBR) Jakub Rosa (4 TiM) i Mateusz Góra (4TBG).

SZACHY - 1. i 2. MIEJSCE DLA ZIELONKI i AWANS DO WOJEWÓDZKICH

Wielkie brawa dla szachistów z Zielonki!
30 października w Schronisku Młodzieżowym w Brzesku odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowały 2 drużyny (druga występowała poza konkurencją w ramach przygotowań do przyłorocznych zawodów i zdobywania cennych doświadczeń w grze drużynowej). Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli 1. i 2. miejsce (PK). Tym samym obroniliśmy tytuł sprzed roku i będzie szansa na poprawę wyniku z ubiegłorocznej Licealiady Wojewódzkiej (8. miejsce). W zawodach wystąpiły również drużyny reprezentujące ZSP 1 Brzesko (2. miejsce) i ZS Szczurowa (3. miejsce). Serdecznie dziękujemy naszym reprezentantom za godną postawę na tych zawodach i życzymy powodzenia za miesiąc w Myślenicach. Skład 1. drużyny: 1. Krzysztof Sionko - 4 TMe 2. Michał Wiśniowski - 1 Ti 3. Tomasz Chmielarz - 4 TMe 4. Weronika Lesiewicz - 3 TGs Skład 2. drużyny: 1. Paweł Sionko - 1 TMe 2. Radosław Gnyla - 1 TE 3. Sylwester Zubel - 2 TE

Wyniki końcowe

Terminarz zawodów

W zakładce terminarz dostępny jest wykaz zawodów na bieżący rok szkolny 2018/2019. Jeżeli jesteś uczniem pierwszej klasy i do tej pory nie wiemy o Twoich sukcesach czy reprezentowaniu poprzedniej szkoły, to prosimy o kontakt.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Witamy wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym! Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych.