1. MIEJSCE KOSZYKAREK!
PP

W dniu 14.12.2017 (czwartek) w Czchowie odbyły się zawody Powiatowej Licealiady młodzieży w koszykówce dziewcząt. Nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce pokonując w pieszym swoim meczu zespół ze Szczurowej 15 : 10. Kolejny mecz nasze zawodniczki rozegrały z drużyną ZSP nr 1 Brzesko wygrywając 11 : 4. W ostatnim meczu nasze reprezentantki już bardzo zmęczone uległy gospodyniom, drużynie z Czchowa 16 : 12.

Nie zmieniło to jednak końcowego układu tabeli, która prezentuje się następująco:
1.	ZSP nr 2 Brzesko
2.	ZSP nr 1 Brzesko
3.	ZS Szczurowa
4.	ZSP Czchów
Skład naszej reprezentacji:
1.	Angelika Franczyk 3zwa
2.	Karolina Topolska 3zwa
3.	Natalia Gagatek 2TGs
4.	Aleksandra Jeleń 2TGs
5.	Weronika Kwolek 2TGs
6.	Sylwia Dziura 1TH
7.	Natalia Nawrocka 1TH
8.	Natalia Widło 1TH
9.	Kinga Jaworska 1TGs
10.	Aleksandra Skowronek 1TGs
11.	Monika Przybycień 1bsk

Serdeczne podziękowania dla całej drużyny za walkę i wyróżniającej się zawodniczki Kingi Jaworskiej.

2. MIEJSCE PIŁKARZY W POWIATOWEJ LICEALIADZIE

15 grudnia 2017 r. w Naszej Szkole odbyły się mistrzostwa powiatu w futsalu. Tym razem niestety nasza drużyna nie obroniła tytułu i zajęła drugie miejsce. Zanotowaliśmy po jednym zwycięstwie, remisie i porażce . W turnieju wzięły udział następujące szkoły: Zespół Szkół w Czchowie, Zespół Szkół w Szczurowej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2.

Poniżej przedstawiam skład reprezentacji i przebieg turnieju.

1.	BRZYK MATEUSZ         1TME

4.     ZSP Czchów	     3      5-9

SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
29.09.2017

UWAGA! Ruszyły zapisy do szkolnej ligi piłki nożnej. Plakat dostępny jest na Facebooku

1. MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH!
21.11.2016

W zawodach o mistrzostwo powiatu wystartowały czatery zespoły: gospodarze ZSP 1 Brzesko, ZSP Czchów, ZS Szczurowa oraz nasza reprezentacja. Po oficjalnym otwarciu turnieju i losowaniu, okazało się, że gramy mecze nr 2, 4 i 5. W pierwszym meczu zawodów, ZSP nr 1 - ZS Szczurowa, było bardzo blisko niespodzianki. Uczniowie z “Jedynki” prowadzili już bardzo wysoko 7:2, by w końcówce doprowadzić do nerwowej sytuacji i stanu 8:6. Niestety bardzo niecelne rzuty reprezentantów Szczurowej, ale również ZSP nr 1, spowodowały, że mecz zakończył się właśnie takim wynikiem. W drugim meczu nasz zespół grał z Czchowem. Mimo wielu nie wykorzystanych sytuacji, wgraliśmy dość łatwo 11:1. W poprzednich latach mecze między ZSP nr 1 i ZSP nr 2 były bardzo emocjonujące i wyrównane oraz decydowały o zwycięstwie w turnieju. Tym razem, poza nerwowym początkiem, kontrolowaliśmy przebieg spotkania i wygraliśmy dość wysoko 12:6. W ostatnim meczu spotkaliśmy się z drużyną ze Szczurowej. Dobra postawa zawodników z północy powiatu w meczu z “Jedynką” była dla nas zaskoczeniem i oznaczała niełatwe spotkanie. Jednak świetna gra naszego zespołu w kontrataku, po wspaniałych interwencjach naszego bramkarza pozwoliła nam wypracować przewagę, której nie oddaliśmy do końca meczu, wygrywając 10:5.

Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi za wspaniałą walkę, wielki hart ducha i zdrowie zostawione na boisku! WIELKIE BRAWA DLA WAS!

• Bartosz ROJKOWICZ - 4 TE
  • Karol JURKIEWICZ (bramkarz) - 3 TMe
  • Bartłomiej KURNIK - 3 TMe
  • Józef PYTEL - 3 TMe
  • Łukasz WIDŁO - 3 TMe
  • Dawid HAWRYŁKO (bramkarz) - 3 TB
  • Michał ZYDROŃ - 3 TB
  • Piotr SZCZYGIEŁEK - 3 zwc
  • Mateusz ŁĄCKI - 2 TMe
  • Przemysław MUCHA - 2 TMe
  • Fabian SZYLAR - 2 TMe
  • Jakub ROSA - 2 TiM
  • Daniel KITA - 2 zwc
  • Bartosz ŻYCHLAWIK - 1 zs
Zespół prowadził: Mariusz Klimczak

Wyniki meczów naszego zespołu:
  • ZSP Czchów - ZSP 2 Brzesko 1:11

4.     ZSP Czchów        0        6-28

SZACHY - 1. i 3. MIEJSCE DLA ZIELONKI i AWANS DO WOJEWÓDZKICH
31.10.2016

Wielkie brawa dla szachistów z Zielonki! 1. i 3. miejsce, to bardzo dobry wynik naszych drużyn na Powiatowej Licealiadzie w szachach drużynowych! Nasza szkoła była reprezentowana przez dwie drużyny: ZSP nr 2 I 1. Krzysztof SIONKO - 2 TMe 2. Tomasz CHMIELARZ - 2 TMe 3. Kamil KULAS - 3 zb 4. Weronika LESIEWICZ - 1 TGs ZSP nr 2 II 1. Dominik TEKIELA - 3 Ti 2. Mikołaj GODZIK - 3 TMe 3. Marcin DUCH - 3 TMe 4. Klaudia GURGUL - 3 TGs Pierwsza reprezentacja wywalczyła awans, ale z ogromnym udziałem drugiego zespołu. W ostatniej rundzie tylko wygrana ZSP nr 2 II dawała awans ZSP nr 2 I, w innym przypadku 1. miejsce przypadłoby drużynie w ZSP nr 1. Być może zawodnicy z "Jedynki" zbyt lekceważąco podeszli do meczu w ostatniej rundzie z naszą "drugą" drużyną i przegrali 1:3, co dało zwycięstwo w turnieju pierwszej drużynie. O wyrównanym poziomie zawodów może świadczyć fakt, że pierwsze trzy zespoły zdobyły po 8 punktów i dopiero punktacja pomocnicza zadecydowała o tym, kto zajął poszczególne miejsca. W zawodach mogły startować dwie drużyny z każdej szkoły. Wystartowały jednak tylko 4 drużyny, dwie z naszej szkoły i po jednej z Czchowa i ZSP nr 1.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą walkę i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w grudniu. Skład reprezentacji (już tylko jedna drużyna może wziąć udział w zawodach) podam kilka dni przed zawodami.

Wyniki końcowe