RUSZYŁA SZKOLNA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
17.10.2013
Miło mi poinformować, że dzisiaj rozegrano dwa pierwsze mecze w ramach IV edycji Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Mam wrażenie, że rozgrywki będą bardzo zacięte i rywalizacja o mistrzostwo szkoły będzie się toczyć do ostatniej kolejki. Przypominam, że gramy systemem każdy z każdy wraz z rundą rewanżową. Kolejne mecze już za tydzień.
IV EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
11.10.2013
Zakończono przyjmowanie zapisów do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Do IV edycji przystąpi 5 zespołów: 4 Me, 4 In, 3 Bo, 2 Bu oraz zespół SMERFY (uczniowie z klas 1, 2, i 3). Mam nadzieję, że poziom obecnych rozgrywek będzie równie wysoki jak w poprzednich latach. Już 17 października rozegrane będą pierwsze mecze.
Triumfatorami ligi w poprzednich latach były klasy: 4 Ge (2013), 3 Ge (2012), 3 Me (2011).
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
17.09.2013
Dostępny jest już harmonogram zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły w zakładce ZAJĘCIA POZALEKCYJNE.
IV EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
16.09.2013
Do 4 października przyjmowane są zapisy klas lub grup WF do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej. UWAGA! Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w lidze, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców.

Regulamin ligi
Zgłoszenie klasy/grupy WF do ligi
Zgoda rodziców na udział w lidze
WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM
02.09.2013
Witamy wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym! Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych.