3. MIEJSCE SIATKARZY W LICEALIADZIE POWIATOWEJ
14.03.2012
Wiesław Gibes

Nasi siatkarze powtórzyli wynik sprzed roku i ponownie wywalczyli 3. miejsce w Licealiadzie Powiatowej. W zawodach brały udział 4 reprezentacje z naszego powiatu. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów naszego zespołu i tabelę końcową.

• Dominiki TOTA - 4 GM
  • Jakub WRÓBLEWSKI - 1 b
  • Piotr ZACHARA - 1 Bo
  • Artur STACHOŃ - 3 In
  • Piotr JAROSIŃSKI - 4 GM
  • Piotr ŚWIĄTKOWSKI - 3 G
  • Marcin SZAFRANIEC - 3 IN
Opiekun: Wiesław Gibes

• ZSP 1 Brzesko - ZSP 2 Brzesko 2:0
  • ZS Czchów - ZS Szczurowa 2:0
  • ZSP 2 Brzesko - ZS Szczurowa 2:0
  • ZSP 1 Brzesko - ZS Czchów 2:0
  • ZSP 2 Brzesko - ZS Czchów 0:2
  • ZSP 1 Brzesko - ZS Szczurowa 2:0

1. ZSP 1 Brzesko
 2. ZS Czchów
 3. ZSP 2 Brzesko
 4. ZS Szczurowa
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów >> galeria.
MECZ STULECIA NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI I ICH SYMPATYCY 2012
28.02.2012
Wiesław Gibes

Zgodnie z tradycją w dn. 10.02.2012 r. odbył się mecz NAUCZYCIELE – MATURZYŚCI i ich sympatycy. Każdy kto wpłacił co najmniej 1 zł mógł zobaczyć to pasjonujące widowisko. Dochód z meczu (635 zł) został przeznaczony dla podopiecznych brzeskiej „OCHRONKI”.
Spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem maturzystów 3:1. Obsługę tablicy wyników zapewnił Maciej GRZESIK (3 b) - dziękujemy! Pamiątkowe zdjęcia wykonał Maciej TROJAK (1 Me) - dziękujemy! Organizatorem meczu był Pan Wiesaw GIBES.

Nauczyciele wystąpili w składzie

• Marek JADCZAK
  • Mariusz KLIMCZAK
  • Wiesław ŁANOCHA
  • Sławomir OLCHAWSKI
  • Paweł PIWOWARCZYK
  • Stanisław ROPEK
  • Jerzy KŁUSEK
  • Pan Dyrektor Bogdan HAJDUGA, który wystąpił jako sędzia i zawodnik.
Drugim sędzią był Pan Zbigniew CHYL.

Skład Maturzystów i ich przyjaciół
  • Piotr JAROSIŃSKI
  • Dominik TOTA
  • Grzegorz PAPIEŻ
  • Piotr ŚWIĄTKOWSKI
  • Artur STACHOŃ
  • Piotr ZACHARA
  • Jakub WESOŁOWSKI
  • Marcin BACZEWSKI
  • Wojciech KUC
  • Marcin SZAFRANIEC

Zawody uświetnił debiutujący zespół cheerleaders pod opieką p. Doroty Moszczyńskiej.
Wpłat zbiorowych dokonały następujące klasy:
1 tr, 1 Bu, 2 Me, 3 Ge, 1 EM, 2 In, 3 Bu, 4 Ti, 1 Me, 1 In, 2 Bu, 2 EM, 1 h, 2 G, 1 G, 2 Ge, 3 In, 4 Bu, 3 G, 2 s, 3 tw, 1 b, 2 tw, 1 Bo.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu> galeria.

ZAPRASZAM ZA ROK!

MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE
20.12.2011

20 grudnia w Zespole Szkół w Szczurowej odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym. W turnieju wzięło udział 11 drużyn (6 dziewcząt i 5 chłopców): ZSP 1 Brzesko, ZS Czchów, ZS Szczurowa, ZSTiO Łysa Góra, Liceum Katolickie oraz reprezentacja naszej szkoły. Reprezentacja chłopców nie doznała żadnej porażki i zajęła 1. miejsce. Dziewczęta uległy tylko drużynie ZSP 1 Brzesko i zajęły 2. miejsce. Gratulujemy!

• Kornelia PYTEL - 1 G
  • Iwona KLIMAS - 1 G
  • Grzegorz OPIOŁA - 2 tw
  • Piotr ŚWIĄTKOWSKI - 3 G
Trener: Wiesław GIBES

Tabela końcowa dziewcząt
    1. ZSP 1 Brzesko
    2. ZSP 2 Brzesko
    3. ZSTiO Łysa Góra
    4. ZS Szczurowa
    5. Liceum Katolickie
    6. ZS Czchów

Tabela końcowa chłopców
    1. ZSP 2 Brzesko
    2. ZS Szczurowa
    3. ZSP 1 Brzesko
    4. ZS Czchów
    5. Liceum Katolickie
SZACHY - DRUGI RAZ Z RZĘDU PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO
20.12.2011

1. i 2. miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Szachach zajęli nasi reprezentanci i tym samym będą mogli reprezentować naszą szkołę w Licealiadzie Wojewódzkiej, która odbędzie się w marcu przyszłego roku. 1. miejsce zajął uczeń klasy 3 Bu - Przemysław KULAS, natomiast 2. miejsce uczeń klasy 1 Me - Maciej STOLARCZYK. Troszkę szczęścia zabrakło trzeciemu reprezentantowi - Janowi PACURZE (2 Ge), który zajął miejsce czwarte. Dalsze miejsca zajęli Piotr GONDEK (3 Bu) - 7. miejsce oraz Radosław CISAK (2 Ge) - 14. miejsce. Poniżej znajdują się wyniki końcowe zawodów.

Wyniki końcowe

POZNALIŚMY MISTRZA SZKOŁY W SZACHACH 2011
16.11.2011

Tylko 14 uczniów wzięło udział w otwartych mistrzostwach szkoły w szachach.

Tytuł mistrza szkoły zdobył Piotr WOLAK (PG Wola Dębińska), 2. miejsce zajął Jan PACURA (2 Ge), a 3. miejsce Piotr GONDEK (3 Bu).

Gratulujemy! Pozostali dwaj uczniowie, którzy będą reprezentować szkołę na powiatowej licealiadzie, to Maciej STOLARCYZK (1 Me, 4. w klasyfikacji ogólnej) i Piotr LEGUTKO(3 Bu, 5.). Szczagółowe wyniki znajdziesz tutaj.