MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU CHŁOPCÓW
21.11.2012
SO

20 listopada 2012 r na hali sportowej w Czchowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. Nasza drużyna w tych rozgrywkach jest niepokonana od lat. Także i tym razem udało się obronić tytuł wygrywając trzy mecze i remisując tylko z gospodarzami. W zawodach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkół w Czchowie wzieło udział 5 szkół: ZSP nr 1 w Brzesku, ZSP nr 2 w Brzesku, ZS Czchów, ZS Szczurowa i ZSTiO Łysa Góra.

Wyniki:

11. Mendyka Kamil 3EM

OTWARTE MISTRZOSTWA ZSP 2 W SZACHACH 2012
14.11.2012

Tytuł mistrza szkoły zdobył Jan PACURA (3 Ge), 2. miejsce zajął Przemysław KULAS (4 Bu), a 3. miejsce Maciej STOLARCZYK (2 Me).

Gratulujemy! Pozostali dwaj uczniowie, którzy będą reprezentować szkołę na powiatowej licealiadzie, to Patryk BIERNAT (4 Bu, 4. w klasyfikacji ogólnej), Piotr GONDEK (4 Bu, 5.). Szczagółowe wyniki znajdziesz tutaj.

SZKOLNA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
11.11.2012

Liga piłki ręcznej wystartowała. Do rozgrywek zgłosiły się tylko 4 klasy: 4 Ge, 3 Me, 3 In oraz 2 Bo. Szkoda, bo to doskonała możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami, co może zaowocować grą w reprezentacji szkoły.
Grają 4. zespoły, więc liga bedzie rozgrywana systemem "każdy z każdym" wraz z rundą rewanżową. Następnie zagramy play off o tytuł mistrza szkoły.
Poniżej znajduje się tabela rozgrywek.

Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. 3 In 2 2
2. 4 Ge 2 2
3. 2 Bo 1 2
4. 3 Me 1 0

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2012
24.10.2012

W dniu 13 listopada br. w starej sali gimnastycznej odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Czterech najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

III EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
17.09.2012
Do 8 października przyjmowane są zapisy klas lub grup WF do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej. UWAGA! Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w lidze, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców.

Regulamin ligi
Zgłoszenie klasy/grupy WF do ligi
Zgoda rodziców na udział w lidze