SZACHY - DRUGI RAZ Z RZĘDU PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO
20.12.2011

1. i 2. miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Szachach zajęli nasi reprezentanci i tym samym będą mogli reprezentować naszą szkołę w Licealiadzie Wojewódzkiej, która odbędzie się w marcu przyszłego roku. 1. miejsce zajął uczeń klasy 3 Bu - Przemysław KULAS, natomiast 2. miejsce uczeń klasy 1 Me - Maciej STOLARCZYK. Troszkę szczęścia zabrakło trzeciemu reprezentantowi - Janowi PACURZE (2 Ge), który zajął miejsce czwarte. Dalsze miejsca zajęli Piotr GONDEK (3 Bu) - 7. miejsce oraz Radosław CISAK (2 Ge) - 14. miejsce. Poniżej znajdują się wyniki końcowe zawodów.

Wyniki końcowe

POZNALIŚMY MISTRZA SZKOŁY W SZACHACH 2011
16.11.2011

Tylko 14 uczniów wzięło udział w otwartych mistrzostwach szkoły w szachach.

Tytuł mistrza szkoły zdobył Piotr WOLAK (PG Wola Dębińska), 2. miejsce zajął Jan PACURA (2 Ge), a 3. miejsce Piotr GONDEK (3 Bu).

Gratulujemy! Pozostali dwaj uczniowie, którzy będą reprezentować szkołę na powiatowej licealiadzie, to Maciej STOLARCYZK (1 Me, 4. w klasyfikacji ogólnej) i Piotr LEGUTKO(3 Bu, 5.). Szczagółowe wyniki znajdziesz tutaj.

OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2011
06.11.2011

W dniu 16 listopada br. w starej sali gimnastycznej odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Trzech najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

1. MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W FUTSALU
28.10.2011

26 października w naszej szkole odbyły się mistrzostwa powiatu w futsalu. W zawodach wzięło udział pięć drużyn z naszego powiatu: ZS w Szczurowa, ZS w Czchowie, ZSTiO w Łysej Górze, ZSP Nr 1 w Brzesku i ZSP Nr 2 w Brzesku. Pomimo bardzo dużych zmian kadrowych w naszej reprezentacji drużyna „Zielonki” bezdyskusyjnie zdobyła tytuł Mistrza powiatu, uzyskując komplet punktów i tracąc tylko 2 bramki. Cały zespół spisał się świetnie – atakował z finezją, a w obronie stanowił monolit. Gratulacje!!!

1. Cisak Radosław – 2GE

5.  ZSTiO                0         3-17
II EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
17.10.2011

17 października 2011 r. rozegrano pierwszy mecz w ramach II edycji Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Na inaugurację rozgrywek zagrały zespoły reprezentujące klasę 1 Bu i 2 Ge. Po zaciętym meczu, 1. zwycięstwo odniosła klasa 1 Bu, 8:7 (4:1). Komplet wyników oraz tabelę można śledzić pod adresem: Szkolna Liga Piłki Ręcznej. Ostatecznie do ligi zgłosiło się 7 klas. W regulaminie przewidziano mecz i rewanż, co daje w sumie 14 kolejek. Mam nadzieję, że liga przyczyni się do wzrostu popularności tej dyscypliny sportu w naszej szkole oraz ułatwi wyselekcjonowanie reprezentacji szkoły na mistrzostwa powiatu.