II EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
17.10.2011

17 października 2011 r. rozegrano pierwszy mecz w ramach II edycji Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Na inaugurację rozgrywek zagrały zespoły reprezentujące klasę 1 Bu i 2 Ge. Po zaciętym meczu, 1. zwycięstwo odniosła klasa 1 Bu, 8:7 (4:1). Komplet wyników oraz tabelę można śledzić pod adresem: Szkolna Liga Piłki Ręcznej. Ostatecznie do ligi zgłosiło się 7 klas. W regulaminie przewidziano mecz i rewanż, co daje w sumie 14 kolejek. Mam nadzieję, że liga przyczyni się do wzrostu popularności tej dyscypliny sportu w naszej szkole oraz ułatwi wyselekcjonowanie reprezentacji szkoły na mistrzostwa powiatu.

FINAŁY MAŁOPOLSKIEJ LICEALIADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
06.10.2011
Zbigniew Chyl
5 października w Nowym Targu odbyły się finały małopolskiej licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.
W gronie 33 sztafet z całego województwa sztafeta „Zielonki” zajęła dobre 11 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Ogar Karol
2. Wełna Dawid
3. Żak Michał
4. Weresiak Michał
5. Chełmecki Marcin
6. Rębacz Grzegorz
7. Fiter Patryk
8. Wawryka Sebastian
9. Papież Grzegorz
10. Kizior Mateusz
Rez. Fitrzyk Janusz
POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
26.09.2011
Zbigniew Chyl
25 września na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych.
W kategorii chłopców duży sukces odniosła sztafeta „Zielonki” zwyciężając po pasjonującym finiszu sztafety ZSP nr 1 Brzesko
oraz ZS Czchów. Końcowa kolejność zawodów: 1. ZSP nr 2 Brzesko 2. ZSP nr 1 Brzesko 3. ZS Czchów 4. ZS Szczurowa Zielonkę reprezentowali: 1. Ogar Karol 2. Wełna Dawid 3. Żak Michał 4. Weresiak Michał 5. Chełmecki Marcin 6. Fitrzyk Janusz 7. Żołna Łukasz 8. Wawryka Sebastian 9. Papież Grzegorz 10. Kizior Mateusz Rez. Derendal Mateusz
NIEBAWEM RUSZA SZKOLNA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
19.09.2011
Do 30 września przyjmowane są zapisy klas lub grup WF do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej. UWAGA! Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w lidze, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców.

Regulamin ligi
Zgłoszenie klasy/grupy WF do ligi
HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
18.09.2011
Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne. Harmonogram zajęć dostępny jest w zakładce 'zajęcia pozalekcyjne' lub przy wejściu na halę sportową.