MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
06.03.2011
PP
W dniu 1 marca 2011 roku, w hali sportowo-widowiskowej w Czchowie odbyły się zawody piłki ręcznej dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalnych: ZSP Nr1, ZSP Nr 2, ZS Czchów, ZS Szczurowa. Najlepsze w turnieju okazały się uczennice ZSP nr 2 w Brzesku, które zwyciężyły tego dnia we wszystkich swoich meczach, zajmując pierwsze miejsce. Kolejne miejsce przypadło zawodniczkom ZSP Nr 2 w Brzesku. Trzecie ZS Czchów. Ostatnie czwarte miejsce przypadło zespołowi ZS Szczurowa.
Wyniki:

ZS Szczurowa – ZSP nr 2   0:10
ZS Czchów – ZSP nr 1   6:6
ZSP nr 2 – ZS Czchów   5:2
ZS Szczurowa – ZSP nr 1   2:6
ZS Czchów – ZS Szczurowa   3:2
ZSP nr 2 – ZSP nr 1   4:3

Klasyfikacja końcowa:

1.    ZSP nr 2 Brzesko
2.    ZSP nr 1 Brzesko
3.    ZS Czchów
4.    ZS Szczurowa
Znowu jesteśmy najlepsi w powiecie !!!!
28.02.2011
ZC
22 lutego 2011r odbyły się w Czchowie drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych. Turniej ten był wyjątkowy pod względem ilości biorących w nim drużyn szkolnych. Została zgłoszona rekordowa liczba 9 drużyn chłopców ( z 6 szkół ) oraz 5 drużyn dziewcząt ( z 4 szkół ). W tym gronie wśród chłopców najlepszą okazała się drużyna "Zielonki" (ZSP nr 2 Brzesko - dla niewtajemniczonych ) w składzie KAMIL MARTYKA ( 4Bo) oraz IRENEUSZ KOCIOŁEK (2Ge), która wygrała wszystkie mecze . Szczególnie zacięty i pasjonujący był pojedynek finałowy z drużyną ZSP nr1 z Brzeska a losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w piątym secie gry deblowej na przewagi (informacja dla wtajemniczonych).
Końcowa klasyfikacja turnieju chłopców;
1. ZSP nr2  BRZESKO
2. ZSP nr1  BRZESKO
3. ZS CZCHÓW I
4. ZS CZCHÓW II
5. ZSTIO ŁYSA GÓRA II
6. ZSTIO ŁYSA GÓRA I
7. LICEUM KATOLICKIE I
8. ZS SZCZUROWA
9. LICEUM KATOLICKIE II

W turnieju dziewcząt drużyna ZSP nr2 uplasowała się tuż za podium zajmując czwarte miejsce. "ZIELONKĘ" reprezentowały PAULINA BRZUCHACZ oraz PAULINA PIEKARZ (obie z klasy 2Ge)
Końcowa klasyfikacja turnieju dziewcząt :
1. ZS CZCHÓW I
2. ZS CZCHÓW II
3. ZSP nr1  BRZESKO
4. ZSP nr2  BRZESKO
5. ZS SZCZUROWA
SIŁOWNIA JUŻ DZIAŁA!
20.02.2011
W dniu 17 lutego zainstalowano maszyny na sali przeznaczonej na siłownię szkolną. Już wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat.
MECZ STULECIA NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI 2011
28.01.2011

28 stycznia w naszej szkole rozegrano MECZ STULECIA, w którym naprzeciw siebie stanęły GWIAZDY SIATKÓWKI: zespół Nauczycieli i zespół Maturzystów. To długoletnia tradycja, której od kilku lat przyświeca charytatywny cel. W tym roku uzyskano 450 złotych 35 groszy. Dochód z meczu zostanie przekazany na potrzeby brzeskiej "OCHRONKI". Sam mecz miał dość nieoczekiwany przebieg. Pierwszego i trzeciego seta dość łatwo wygrali nauczyciele. Jedynie w drugim secie uczniowie przegrali na przewagi, mając ogromną szansę na to, aby odmienić losy meczu i zapewnić widzom więcej emocji. Nie udało się i mecz zakończył się po 3. setach (12, 26, 20). Może w przyszłym roku Maturzyści stawią większy opór. Sędzią głównym meczu był Pan Dyrektor BOGDAN HAJDUGA. Wolontariuszami byli uczniowie klasy 4 G (wielkie dzięki!). Obsługę tablicy wyników zapewnili Tomasz Biesiada (1 Ge) i Jakub Spędzia (1 Bu) - dziękujemy!. Pamiątkowe zdjęcia wykonał Andrzej Kapuściński (1 Bu, dziękujemy!). Organizatorem meczu była Komisja Wychowania Fizycznego.

Skład Nauczycieli

• Marek JADCZAK
  • Mariusz KLIMCZAK
  • Wiesław ŁANOCHA
  • Sławomir OLCHAWSKI
  • Paweł PIWOWARCZYK
  • Stanisław ROPEK
Trener: Wiesław GIBES

Skład Maturzystów
  • Wojciech MIKA - 4 Bo
  • Jakub JAGIELSKI - 4 Bo
  • Grzegorz MULARZ - 4 Me
  • Marcin KRAKOWSKI - 4 Me
  • Marcin PASULA - 4 Bu
  • Marcin KORNAŚ - 4 Bu
  • Kamil MARTYKA - 4 Bu
Trener: brak, może dlatego nie poszło?

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu> galeria.

3. MIEJSCE SIATKARZY
27.01.2011
Wiesław Gibes

Nasi siatkarze powtórzyli wynik sprzed roku i ponownie wywalczyli 3. miejsce w Licealiadzie Powiatowej. W zawodach brały udział wszystkie reprezentacje z naszego powiatu. Wyniki końcowe są identyczne jak przed rokiem. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów naszego zespołu i tabelę końcową.

• Dominiki TOTA - 3 GM
  • Przemysław CHMIELARZ - 3 tw