FUTSAL CHŁOPCÓW
29.11.2010

Jak co roku w Zespole Szkół w Czchowie w dniu 16 listopada odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. Reprezentacja naszej szkoły jak zwykle spisała się świetnie i obroniła tytuł z przed roku. W zawodach wzieło udział pięć drużyn z naszego powiatu: ZS w Szczurowa, ZS w Czchowie, ZSTiO w Łysej Górze, ZSP Nr 1 w Brzesku i ZSP Nr 2 w Brzesku. Turniej był rozgrywany w systemie "każdy z każdym", a nasza drużyna prezentując znakomitą formę wygrała wszystkie mecze.

• Baran Kamil - 3Mu - 4 bramki
  • Bieniek Mateusz - 3Mu - 1 bramka
  • Ciesielski Rafał - 3Mu - 3 bramki
  • Jagielski Jakub (C)- 4Bo
  • Kusiak Paweł - 1Lw - 4 bramka
  • Nowacki Macie - 4Bu
  • Pachota Bartłomiej - 3Bu
  • Świątkowski Piotr - 2G - bramkarz
  • Tomczyk Patryk - 3Mu
  • Zych Mariusz - 4 Bo - 1 bramka

• 1. ZS Czchów - ZSP 1 Brzesko 0:0, (0:0)
    • 2. ZSTiO Łysa Góra - ZSP 2 Brzesko 1:2, (1:2)
    • 3. ZS Szczurowa - ZS Czchów 1:0, (0:0)
    • 4. ZSP 1 Brzesko - ZSTiO Łysa Góra 4:0, (2:0)
    • 5. ZS Szczurowa - ZSP 2 Brzesko 2:5, (0:3)
    • 6. ZS Czchów - ZSTiO Łysa Góra 6:0, (2:0)
    • 7. ZSP 1 Brzesko - ZS Szczurowa 3:1, (2:0)
    • 8. ZSP 2 Brzesko - ZS Czchów 2:0, (1:0)
    • 9. ZSTiO Łysa Góra - ZS Szczurowa 2:5, (0:4)
    • 10. ZSP 2 Brzesko - ZSP 1 Brzesko 4:0, (3:0)

Tabela

1.	ZSP 2 Brzesko         12	  13-3
     2.	ZSP 1 Brzesko          7	  7-5
     3.	ZS Szczurowa           6          9-10
     4.	ZS Czchów              3	  6-3
     5.	ZSTiO Łysa Góra        0	  3-17

SZKOLNA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
20.11.2010
Do 3 grudnia przyjmowane są zapisy klas lub grup WF do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej.

Regulamin ligi
Zgłoszenie klasy/grupy WF do ligi
OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2010
23.10.2010
W dniu 17 listopada br. w świetlicy Schroniska Młodzieżowego odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Troje najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

UROCZYSTE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ
21.10.2010

I stało się! Nowa hala sportowa przy naszej szkole została oficjalnie otwarta. W asyście znamienitych gości: nauczycieli, przedstawicieli środowiska sportowego, polityków oraz młodzieży naszej szkoły nastąpiło poświęcenie obiektu oraz uroczyste przecięcie wstęgi. Następnie goście mogli obejrzeć występ grupy cheerleaders z Tarnowa oraz mecz siatkówki 'na wesoło' pomiędzy nauczycielami wychowania fizycznego z naszej szkoły i gimnazjum nr 2 w Brzesku i Jadownikach oraz byłymi siatkarzami Okocimskiego a zespołem, w którym grały siatkarki Wisły AGH Kraków, Gryfu Brzesko oraz dwaj piłkarze Okocimskiego Brzesko (absolwenci naszej szkoły). Mamy nadzieję, że, zgodnie z obietnicami, zajęcia wychowania fizycznego będą mogły się odbywać w nowej hali już od 2 listopada.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia hali > galeria.

OTWARCIE NOWEJ HALI
12.10.2010
Już 14 października br. nastąpi oficjalne otwarcie nowej hali sportowej przy naszej szkole. To wielki dzień dla całej społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Na tę halę czekało wiele pokoleń, dlatego będzie do dla nas szczególny dzień. Mamy nadzieję, że niedługo po otwarciu będziemy mogli z niej korzystać i cieszyć się z zajęć na tym obiekcie. Wkrótce po otwarciu hali oddany zostanie Orlik.