NOWE STROJE DLA NASZYCH REPREZENTANTÓW
23.09.2010

Nasi reprezentanci będą mogli występować w nowych strojach. Dzięki wsparciu firmy MPEC Brzesko, uczniowie, już podczas pierwszych zawodów w tym sezonie, testowali nowy sprzęt. Jak wyglądają stroje można zobaczyć na zdjęciu obok.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
14.09.2010
Uwaga! Dostępny jest już harmonogram zajęć pozalekcyjnych, patrz zakładka powyżej lub na ogłoszenie przy sali gimnastycznej.
WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2010/2011
01.09.2010
Komisja Wychowania Fizycznego
Witamy wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym, długo wyczekiwanym zarówno przez nas jak i przez uczniów. Już wkrótce (planowana data otwarcia hali, to 14 października) oddana zostanie nowa hala oraz boiska w ramach projektu "Orlik 2012". Życzymy dużo zdrowia i jak najlepszej kondycji przez cały rok.
DLA POWODZIAN
02.06.2010

W dniu 31 maja br. odbył się mecz charytatywny Nauczyciele - Absolwenci. Tym razem zamiast symbolicznej złotówki uczniowie przynosili artykuły pierwszej potrzeby. Zebrane w ten sposób dary przekazano dla najbardziej poszkodowanych przez powódź uczniów naszej szkoły. Do akcji dołączyli się także nauczyciele. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji meczu: pani Dorocie Moszczyńskiej - zbiórka darów, Marcinowi Pasula (3 Bu) - zdjęcia, Judycie Kraj i Ewie Serwatce (1 G) - obsługa tablicy wyników.

W zespole Absolwentów wystąpili:

• Bogdan Hajduga
  • Kazimierz Wawrykiewicz
  • Wacław Synowiec
  • Paweł Mleczko
  • Paweł Osadnik
  • Bartłomiej Kural
  • Mateusz Budzioch

W zespole Nauczycieli wystąpili:

• Stanisław Ropek
  • Zbigniew Chyl
  • Wiesław Łanocha
  • Marek Jadczak
  • Mariusz Klimczak
  • Sławomir Olchawski
  • Paweł Piwowarczyk
  • Piotr Lizak

Spotkanie było sędziowane przez Wiesława Gibesa
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Dziewcząt
20.04.2010
W tegorocznym turnieju o mistrzostwo powiatu nasze dziewczęta zajęły 3. miejsce, ulegając - w niezwykle wyrównanych meczach - zespołom z ZS Szczurowa oraz ZS Czchów. Poniżej przedstawiono reprezentantki, komplet wyników i tabelę końcową.

Zielonkę reprezentowały:

• Marta Cięciwa - 3 G