MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
15.01.2010

11 stycznia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: ZSP 1 Brzesko, ZS Czchów, ZS Szczurowa oraz reprezentacja naszej szkoły. Nasz zespół nie doznał żadnej porażki, a ostatni mecz z ZSP 1 Brzesko miał bardzo emocjonujący przebieg. Po końcowej syrenie był remis, ale Łukasz ZYDROŃ wykonywał dwa rzuty osobiste. Jeden był celny, dzięki czemu wygraliśmy 1 punktem.

• Moneta Tomasz - 2Me
  • Hebda Jarosław - 1Me
  • Zydroń Łukasz - 2Me
  • Kozioł Artur - 2Me
  • Hudyma Maciej - 2Me
  • Adamczyk Łukasz (C)-3D
  • Kotarba Adrian - 1Me
  • Jarosz Sławomir - 3B
  • Grzesik Maciej - 1B
  • Klimas Jakub - 1Me
Trener: Stanisław ROPEK

• ZDZ Czchów - ZSP 2 Brzesko 7:13
  • ZSP 2 Brzesko - ZS Szczurowa 11:6
  • ZSP 2 Brzesko - ZSP 1 Brzesko 12:11
MECZ CHARYTATYWNY NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI
06.01.2010
Komisja Wychowania Fizycznego
15 stycznia o 10.45 odbędzie się mecz charytatywny Nauczyciele - Maturzyści. Bilet wstępu kosztuje minimum 1 złoty od osoby. Ilość miejsc ograniczona (6 klas). Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla "brzeskich pięcioraczków". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia, mamy nadzieję jak zawsze, wielce ciekawego spotkania.
MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH
17.12.2009

W dniu 16 grudnia br. w świetlicy Szkolnego Schroniska Młodzieżowego odbyła się Licealiada Powiatowa w szachach. W zawodach mogło brać udział 8. uczniów z każdej szkoły (dziewczęta i chłopcy). Ostatecznie wystartowało 12 chłopców i 7 dziewcząt. Bardzo udany występ zaliczył uczeń klasy 3 d - Daniel FRYS, zajmując 3. miejsce. Tym samym może on reprezentować powiat w mistrzostwach województwa, które odbędą się w lutym w Tarnowie. 1. miejsce zajął Daniel Pasek (uczeń ZSP 1 Brzesko), a 3. Mateusz Wujkowski (ZS Szczurowa). Pozostali nasi uczniowie uzyskali 50% punktów możliwych do zdobycia, co oznacza dobry występ. Piotr GONDEK (1 Bu) zajął 5. miejsce, Kamil KORYGA (2 Ti) - 7. miejsce, a Piotr CZERNECKI (3 Bu) - 8. miejsce.
Komplet wyników dostępny jest poniżej:

Wyniki w kategorii chłopców
Wyniki w kategorii dziewcząt

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU
08.12.2009
Paweł Piwowarczyk
W dniu 7 grudnia na basenie Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekrecji odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Zielonkę reprezentowało 7 zawodników. 5 w stylu dowolnym, 1 w stylu klasycznym, 1 w stylu grzbietowym:
  • Frys Daniel - 3d - czas 43,85
  • Korda Jarosław - 1b - czas 42,70
  • Nosalski Dawid - 4El - czas 29,58
  • Mamica Paweł - 2Me - czas 43,41
  • Hebda Jarosław - 1Me - czas 51,42
  • Koczwara Tomasz - 1Me - czas 38,65
  • Kural Bartłomiej - 3Lh - czas 34,25
1 miejsce w stylu dowolnym zajął Dawid Nosalski. 3 miejsce w grzbiecie zajął Daniel Frys. Również 3 miejsce, ale w stylu klasycznym zajął Jarosław Hebda. Reszta naszych reprezentantów uplasowała się na miejscach poza pierwszą trójką.
MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU
24.11.2009

W dniu 24 listopada w Zespole Szkół w Czchowie odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. W pierwszej grupie spotkały się zespoły: ZDZ Czchów, ZSP nr 2 w Brzesku, ZSP nr1 w Brzesku. Drugą grupę stanowiły drużyny: ZS w Czchowie, ZS w Szczurowej, ZSTiO w Łysej Górze. Po trzyletniej przerwie puchar mistrzów wrócił do Naszej Szkoły. Wszystkie zespoły walczyły dzielnie do ostatniego gwizdka, ale nasz zespół nie miał sobie równych. Drużyna Zielonki nie zaznała porażki remisując tylko jeden mecz w grupie z zespołem ZSP1.

• Baran Kamil - 2Mu - 2 bramki
  • Bieniek Mateusz - 2Mu
  • Ciesielski Rafał - 2Mu - 4 bramki
  • Jagielski Jakub (C)- 3Bo
  • Nowacki Maciej - 3Bu - 1 bramka
  • Papież Grzegorz - 2 Bu - 2 bramki
  • Stróżak Marcin - 2i - bramkarz
  • Tomczyk Patryk - 3Bu - 2 bramki
  • Zych Mariusz - 3 Bo - 4 bramki

Poniżej przedstawiamy wyniki i klasyfikację końcową.

Tabela grupy 1

1.	ZSP 2 Brzesko      4	  8-1