MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE
09.02.2010
Wiesław Gibes

8 lutego w Zespole Szkół w Szczurowej odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym. W turnieju wzięły udział 4 drużyny (zarówno dziewcząt jak i chłopców): ZSP 1 Brzesko, ZS Czchów, ZS Szczurowa oraz reprezentacja naszej szkoły. Reprezentacja chłopców nie doznała żadnej porażki i zajęła 1. miejsce. Dziewczęta uległy tylko drużynie ZSP 1 Brzesko i zajęły 2. miejsce. Tak więc tylko chłopcy będą nas reprezentować w Mistrzostwach Województwa.

• Katarzyna KOLAWA - 2 i
  • Izabela JANIK - 1 G
  • Krzysztof MULTARZYŃSKI - 4 In
  • Marcin STRÓŻAK - 2 i
Trener: Wiesław GIBES

Tabela końcowa dziewcząt
    1. ZSP 1 Brzesko
    2. ZSP 2 Brzesko
    3. ZS Szczurowa
    4. ZS Czchów

Tabela końcowa chłopców
    1. ZSP 2 Brzesko
    2. ZSP 1 Brzesko
    3. ZS Szczurowa
    4. ZS Czchów
MECZ SIATKÓWKI NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI
16.01.2010

15 stycznia w naszej szkole stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny: Nauczycieli i Maturzystów. To długoletnia tradycja, której od kilku lat przyświeca charytatywny cel. W tym roku uzyskano 213 złotych. Pieniądze zostaną przekazane na ręce rodziców "brzeskich pięcioraczków". Sam mecz miał bardzo emocjonujący przebieg. Pierwsze dwa sety dość łatwo wygrali nauczyciele. Trzeciego seta uczniowie wygrali na przewagi, a czwartego gładko do 15, i niesieni wspaniałym dopingiem swoich rówieśników zdołali wyrównać. Tak więc losy spotkania rozstrzygnęły się w 5. secie, w którym to ostatecznie wygrali Nauczyciele 3:2 (19, 12, -24, -15, 8).

Skład Nauczycieli

• Marek JADCZAK
  • Marek KUCIA
  • Piotr LIZAK
  • Wiesław ŁANOCHA
  • Sławomir OLCHAWSKI
  • Paweł PIWOWARCZYK
  • Stanisław ROPEK
  • Krystian ZAMIATAŁA
Trener: Wiesław GIBES

Skład Maturzystów
  • Mateusz BUDZIOCH - 4 Bu
  • Tobiasz KACZMARZYK - 4 El
  • Bartłomiej KURAL - 3 LH
  • Norbert NASTAŁEK - 4 Me
  • Paweł OSADNIK - 4 In
  • Tomasz SPYRKA - 3 LH
Trener: Paweł OSADNIK

Klasy, które wsparły akcję:
  • 4 Bu - 18 zł
  • 4 El - 24 zł
  • 3 LH - 22 zł
  • 4 In - 19 zł
  • 2 mu - 23 zł
  • 1 In - 21 zł
  • 1 d - 27 zł
  • 1 G - 30 zł
  • 1 EM - 29 zł
Razem 213 zł
Krótka relacja filmowa
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2010
16.01.2010

14 stycznia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody odbywają się rokrocznie z okazji Święta Szkoły. W tej edycji wystartowało ponad 50. zawodników. Tytuł Mistrzyni Szkoły zdobyła Angelika OJCZYK (4 G), natomiast najlepszym tenisistą okazał się uczeń klasy 1 Ge, Ireneusz KOCIOŁEK. Warto zaznaczyć, że mecz finałowy chłopców miał niezwykle zacięty przebieg. Pierwsze dwa sety wygrał późniejszy triumfator, dwa kolejne Kamil Martyka (3. na przewagi do 12) i o wszystkim zdecydował 5. set.

Wyniki dziewcząt

• Angelika OJCZYK - 4 G
  • Paulina BRZUCHACZ - 1 Ge
  • Anna MŁYNARCZYK
Wyniki chłopców
  • Ireneusz KOCIAOŁEK - 1 Ge
  • Kamil MARTYKA - 3 Bu
  • Mateusz AUGUSTYN - 2 Me
Organizatorem i sędzią zawodów był Zbigniew Chyl
MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
15.01.2010

11 stycznia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: ZSP 1 Brzesko, ZS Czchów, ZS Szczurowa oraz reprezentacja naszej szkoły. Nasz zespół nie doznał żadnej porażki, a ostatni mecz z ZSP 1 Brzesko miał bardzo emocjonujący przebieg. Po końcowej syrenie był remis, ale Łukasz ZYDROŃ wykonywał dwa rzuty osobiste. Jeden był celny, dzięki czemu wygraliśmy 1 punktem.

• Moneta Tomasz - 2Me
  • Hebda Jarosław - 1Me
  • Zydroń Łukasz - 2Me
  • Kozioł Artur - 2Me
  • Hudyma Maciej - 2Me
  • Adamczyk Łukasz (C)-3D
  • Kotarba Adrian - 1Me
  • Jarosz Sławomir - 3B
  • Grzesik Maciej - 1B
  • Klimas Jakub - 1Me
Trener: Stanisław ROPEK

• ZDZ Czchów - ZSP 2 Brzesko 7:13
  • ZSP 2 Brzesko - ZS Szczurowa 11:6
  • ZSP 2 Brzesko - ZSP 1 Brzesko 12:11
MECZ CHARYTATYWNY NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI
06.01.2010
Komisja Wychowania Fizycznego
15 stycznia o 10.45 odbędzie się mecz charytatywny Nauczyciele - Maturzyści. Bilet wstępu kosztuje minimum 1 złoty od osoby. Ilość miejsc ograniczona (6 klas). Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla "brzeskich pięcioraczków". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia, mamy nadzieję jak zawsze, wielce ciekawego spotkania.