OTWARTE MISTRZOSTWA ZSP 2 W SZACHACH 2009
22.11.2009

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem 33. uczniów (w tym 3. uczennice, niestety nie było ani jednej uczennicy z Zielonki) wzięło udział w otwartych mistrzostwach szkoły w szachach.

Tytuł mistrza szkoły zdobył Piotr CZERNECKI (ZSP2, 3 Bu), 2. miejsce zajął Daniel PASEK (ZSP1, 3 E), a 3. miejsce Rafał PIEKARZ (ZSP1, 3 A).

Gratulujemy! Pozostali trzej uczniowie, którzy będą reprezentować szkołę na powiatowej licealiadzie, to Mariusz BRZESKI (3 Bu, 4. w klasyfikacji ogólnej), Piotr GONDEK (1 Bu, 5.) oraz Kamil KORYGA (2 Ti, 12.). Szczagółowe wyniki znajdziesz tutaj.

OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2009
11.10.2009
W dniu 19 listopada br. w świetlicy Schroniska Młodzieżowego odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Troje najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

MECZE SIATKÓWKI I PIŁKI NOŻNEJ NA WĘGRZECH
27.09.2009
W dniach 21-23 września reprezentanci naszej szkoły brali udział w meczach piłki siatkowej i piłki nożnej, na zaproszenie dyrektora szkoły Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium w Százhalombatta na Węgrzech. Zarówno w meczu siatkówki jak i piłki nożnej zwyciężyli nasi chłopcy. Inne były tylko rozmiary zwycięstwa: w meczu siatkówki było 3:0, natomiast w meczu piłki nożnej 8:6.
Z pewnością nie wyniki były najważniejszym celem tego wyjazdu. Zawodnicy mogli np. zobaczyć w jakich warunkach kształcą się ich rówieśnicy z Węgier, czy spróbować dań kuchni węgierskiej.

Skład reprezentacji w siatkówce:
  • Mateusz BUDZIOCH (4 Bu)
  • Paweł OSADNIK (4 In)
  • Piotr JAROSIŃSKI (3 In)
  • Piotr KUCHARSKI (1 Bu)
  • Tobiasz KACZMARZYK (4 El)
  • Bartłomiej KURAL (3 LH)
opiekun: Wiesław Gibes

Skład reprezentacji w piłce nożnej:
  • Jakub JAGIELSKI(3 Bo)
  • Mariusz ZYCH (3 Bo)
  • Kamil BARAN (2 Mu)
  • Grzegorz PAPIEŻ (2 Bu)
  • Rafał Ciesielski (2 mu)
  • Mateusz BIENIEK (3 mu)
  • Marcin STRÓŻAK (2 i)
opiekun: Mariusz Klimczak

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2009/2010
01.09.2009
Komisja Wychowania Fizycznego
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, a reprezentantom jak najlepszych osiągnięć sportowych!
BUDOWA HALI SPORTOWEJ PRZY NASZEJ SZKOLE
07.05.2009
MARIUSZ KLIMCZAK
Dziś 7 maja 2009 roku ruszyła budowa nowej hali sportowej przy naszej szkole. Postanowiliśmy śledzić losy powstawania obiektu i będziemy prowadzić swego rodzaju kronikę budowy (w zakładce "Budowa nowej hali"). Już wkrótce zamieścimy pierwsze zdjęcia.