MECZ SIATKÓWKI NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI
16.01.2010

15 stycznia w naszej szkole stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny: Nauczycieli i Maturzystów. To długoletnia tradycja, której od kilku lat przyświeca charytatywny cel. W tym roku uzyskano 213 złotych. Pieniądze zostaną przekazane na ręce rodziców "brzeskich pięcioraczków". Sam mecz miał bardzo emocjonujący przebieg. Pierwsze dwa sety dość łatwo wygrali nauczyciele. Trzeciego seta uczniowie wygrali na przewagi, a czwartego gładko do 15, i niesieni wspaniałym dopingiem swoich rówieśników zdołali wyrównać. Tak więc losy spotkania rozstrzygnęły się w 5. secie, w którym to ostatecznie wygrali Nauczyciele 3:2 (19, 12, -24, -15, 8).

Skład Nauczycieli

• Marek JADCZAK
  • Marek KUCIA
  • Piotr LIZAK
  • Wiesław ŁANOCHA
  • Sławomir OLCHAWSKI
  • Paweł PIWOWARCZYK
  • Stanisław ROPEK
  • Krystian ZAMIATAŁA
Trener: Wiesław GIBES

Skład Maturzystów
  • Mateusz BUDZIOCH - 4 Bu
  • Tobiasz KACZMARZYK - 4 El
  • Bartłomiej KURAL - 3 LH
  • Norbert NASTAŁEK - 4 Me
  • Paweł OSADNIK - 4 In
  • Tomasz SPYRKA - 3 LH
Trener: Paweł OSADNIK

Klasy, które wsparły akcję:
  • 4 Bu - 18 zł
  • 4 El - 24 zł
  • 3 LH - 22 zł
  • 4 In - 19 zł
  • 2 mu - 23 zł
  • 1 In - 21 zł
  • 1 d - 27 zł
  • 1 G - 30 zł
  • 1 EM - 29 zł
Razem 213 zł
Krótka relacja filmowa
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2010
16.01.2010

14 stycznia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody odbywają się rokrocznie z okazji Święta Szkoły. W tej edycji wystartowało ponad 50. zawodników. Tytuł Mistrzyni Szkoły zdobyła Angelika OJCZYK (4 G), natomiast najlepszym tenisistą okazał się uczeń klasy 1 Ge, Ireneusz KOCIOŁEK. Warto zaznaczyć, że mecz finałowy chłopców miał niezwykle zacięty przebieg. Pierwsze dwa sety wygrał późniejszy triumfator, dwa kolejne Kamil Martyka (3. na przewagi do 12) i o wszystkim zdecydował 5. set.

Wyniki dziewcząt

• Angelika OJCZYK - 4 G
  • Paulina BRZUCHACZ - 1 Ge
  • Anna MŁYNARCZYK
Wyniki chłopców
  • Ireneusz KOCIAOŁEK - 1 Ge
  • Kamil MARTYKA - 3 Bu
  • Mateusz AUGUSTYN - 2 Me
Organizatorem i sędzią zawodów był Zbigniew Chyl
MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
15.01.2010

11 stycznia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: ZSP 1 Brzesko, ZS Czchów, ZS Szczurowa oraz reprezentacja naszej szkoły. Nasz zespół nie doznał żadnej porażki, a ostatni mecz z ZSP 1 Brzesko miał bardzo emocjonujący przebieg. Po końcowej syrenie był remis, ale Łukasz ZYDROŃ wykonywał dwa rzuty osobiste. Jeden był celny, dzięki czemu wygraliśmy 1 punktem.

• Moneta Tomasz - 2Me
  • Hebda Jarosław - 1Me
  • Zydroń Łukasz - 2Me
  • Kozioł Artur - 2Me
  • Hudyma Maciej - 2Me
  • Adamczyk Łukasz (C)-3D
  • Kotarba Adrian - 1Me
  • Jarosz Sławomir - 3B
  • Grzesik Maciej - 1B
  • Klimas Jakub - 1Me
Trener: Stanisław ROPEK

• ZDZ Czchów - ZSP 2 Brzesko 7:13
  • ZSP 2 Brzesko - ZS Szczurowa 11:6
  • ZSP 2 Brzesko - ZSP 1 Brzesko 12:11
MECZ CHARYTATYWNY NAUCZYCIELE - MATURZYŚCI
06.01.2010
Komisja Wychowania Fizycznego
15 stycznia o 10.45 odbędzie się mecz charytatywny Nauczyciele - Maturzyści. Bilet wstępu kosztuje minimum 1 złoty od osoby. Ilość miejsc ograniczona (6 klas). Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla "brzeskich pięcioraczków". Serdecznie zapraszamy do obejrzenia, mamy nadzieję jak zawsze, wielce ciekawego spotkania.
MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH
17.12.2009

W dniu 16 grudnia br. w świetlicy Szkolnego Schroniska Młodzieżowego odbyła się Licealiada Powiatowa w szachach. W zawodach mogło brać udział 8. uczniów z każdej szkoły (dziewczęta i chłopcy). Ostatecznie wystartowało 12 chłopców i 7 dziewcząt. Bardzo udany występ zaliczył uczeń klasy 3 d - Daniel FRYS, zajmując 3. miejsce. Tym samym może on reprezentować powiat w mistrzostwach województwa, które odbędą się w lutym w Tarnowie. 1. miejsce zajął Daniel Pasek (uczeń ZSP 1 Brzesko), a 3. Mateusz Wujkowski (ZS Szczurowa). Pozostali nasi uczniowie uzyskali 50% punktów możliwych do zdobycia, co oznacza dobry występ. Piotr GONDEK (1 Bu) zajął 5. miejsce, Kamil KORYGA (2 Ti) - 7. miejsce, a Piotr CZERNECKI (3 Bu) - 8. miejsce.
Komplet wyników dostępny jest poniżej:

Wyniki w kategorii chłopców
Wyniki w kategorii dziewcząt