MECZE SIATKÓWKI I PIŁKI NOŻNEJ NA WĘGRZECH
27.09.2009
W dniach 21-23 września reprezentanci naszej szkoły brali udział w meczach piłki siatkowej i piłki nożnej, na zaproszenie dyrektora szkoły Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium w Százhalombatta na Węgrzech. Zarówno w meczu siatkówki jak i piłki nożnej zwyciężyli nasi chłopcy. Inne były tylko rozmiary zwycięstwa: w meczu siatkówki było 3:0, natomiast w meczu piłki nożnej 8:6.
Z pewnością nie wyniki były najważniejszym celem tego wyjazdu. Zawodnicy mogli np. zobaczyć w jakich warunkach kształcą się ich rówieśnicy z Węgier, czy spróbować dań kuchni węgierskiej.

Skład reprezentacji w siatkówce:
  • Mateusz BUDZIOCH (4 Bu)
  • Paweł OSADNIK (4 In)
  • Piotr JAROSIŃSKI (3 In)
  • Piotr KUCHARSKI (1 Bu)
  • Tobiasz KACZMARZYK (4 El)
  • Bartłomiej KURAL (3 LH)
opiekun: Wiesław Gibes

Skład reprezentacji w piłce nożnej:
  • Jakub JAGIELSKI(3 Bo)
  • Mariusz ZYCH (3 Bo)
  • Kamil BARAN (2 Mu)
  • Grzegorz PAPIEŻ (2 Bu)
  • Rafał Ciesielski (2 mu)
  • Mateusz BIENIEK (3 mu)
  • Marcin STRÓŻAK (2 i)
opiekun: Mariusz Klimczak

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2009/2010
01.09.2009
Komisja Wychowania Fizycznego
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, a reprezentantom jak najlepszych osiągnięć sportowych!
BUDOWA HALI SPORTOWEJ PRZY NASZEJ SZKOLE
07.05.2009
MARIUSZ KLIMCZAK
Dziś 7 maja 2009 roku ruszyła budowa nowej hali sportowej przy naszej szkole. Postanowiliśmy śledzić losy powstawania obiektu i będziemy prowadzić swego rodzaju kronikę budowy (w zakładce "Budowa nowej hali"). Już wkrótce zamieścimy pierwsze zdjęcia.
MISTRZOSTWA REJONU TARNOWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
19.03.2009
MARIUSZ KLIMCZAK

Nasi piłkarze ręczni zajęli 3. miejsce w mistrzostwach rejonu tarnowskiego. W zawodach wzięły udział 4. reprezentacje: gospodarz turnieju - I LO Tarnów (zwycięzca w powiecie grodzkim tarnowskim), ZSP 1 Dąbrowa Tarnowska (powiat dąbrowski), ZSP Tuchów (powiat tarnowski) i nasz zespół (powiat brzeski). Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna jeden mecz wygrała i dwa przegrała. Na turnieju obecny był pan Stanisław Majorek, trener olimpijskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych z Montrealu 1976, którego wnuczek grał w drużynie gospodarzy. Nagrodą pocieszenia dla naszej reprezentacji może być stwierdzenie pana Majorka, że nasza reprezentacja prezentowała najlepsze ustawienie taktyczne.

• ZSP Tuchów - ZSP 1 Dąbrowa T. 8:13

FINAŁ DRUŻYNOWY REJONU TARNOWSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
19.03.2009
ZBIGNIEW CHYL
19.03.2009 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Drużynowy Finał Rejonu Tarnowskiego w Tenisie Stołowym. Duży sukces w zawodach odniosła drużyna naszej szkoły, zajmując w nich 3. miejsce. "Zielonkę" reprezentowali: Marcin Żytniewski (3B), Janusz Stachoń (4El) oraz Łukasz Bodek (4In). Bardzo niewiele brakowało a zawody zakończyłyby się naszym zwycięstwem, gdyż do sukcesu zabrakło wykorzystanie "jednej piłeczki (punktu)" z dwóch meczboli jakie miała nasza drużyna. Należy dodać również, że Marcin Żytniewski był najlepszym zawodnikiem turnieju, zwyciężył we wszystkich 8 meczach, które rozegrał.
Kolejność finału:
1. ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska