2. i 3. MIEJSCE BIEGACZY PRZEŁAJOWYCH
22.10.2015

Sztafetowe biegi przełajowe rozgrywane w ramach Licealiady Powiatowej odbyły się w dniu 1 października 2015 r. w Czchowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. W końcowej rywalizacji po wyrównanej walce drużyna dziewcząt zajęła 3. miejsce, a chłopców 2. miejsce.

Justyna Czesak

Opiekun - Zbigniew Chyl
OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2015
21.10.2015

W dniu 4 listopada br. w starej sali gimnastycznej odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Najlepsi zawodnicy w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
23.09.2015
Dostępny jest już harmonogram zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły w zakładce ZAJĘCIA POZALEKCYJNE.
V EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
15.09.2015
Do 30 września przyjmowane są zapisy zespołów do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej. UWAGA! Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w lidze, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców.
WAŻNE! Do rozgrywek dopuszczone są zespoły składające się z uczniów różnych klas!Przykro mi, ale piękne zdjęcie sympatycznych zawodniczek na razie znika ze stgrony głównej :-) Ale kto wie, może już wkrótce powrócą?

Regulamin ligi
Zgłoszenie zespołu do ligi
Zgoda rodziców na udział w lidze
WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM
01.09.2015

Witamy wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym! Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Harmonogram zajęć pozalekcyjnych dostępny będzie wkrótce. Z pewnością ruszą również szkolne ligi.