MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU CHŁOPCÓW 2014
25.11.2014
SŁAWOMIR OLCHAWSKI

W dniu 30 października 2014 r. na hali przy Zespole Szkół w Czchowie odbyły się mistrzostwa powiatu w futsalu. Reprezentacja naszej szkoły zajeła II miejsce. Decydujące znaczenie jak się okazało miał pierwszy mecz przeciwko reprezentacji ZSP Nr 1, w którym to nasza drużyna mimo zdecydowanej przewagi i wielu stuprocentowych okazji przegrała 2:0. Mistrzami powiatu została drużyna ZSP NR 1. Rewanż na Orliku już w maju. W turnieju wzięły udział następujące szkoły: Liceum Katolickie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie, Zespół Szkół w Szczurowej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 2.
Poniżej przedstawiam skład reprezentacji i przebieg turnieju.

1. Duch Łukasz 2bm

Opiekun - Sławomir Olchawski
OTWARTE MISTRZOSTWA ZSP 2 W SZACHACH 2014
13.11.2014

Tytuł mistrza szkoły zdobył Dominik TEKIELA (1 In). Dominik wygrał wszystkie 5 partii zdobywając komplet punktów. 2. miejsce zajął Filip PACURA (3 MG), a 3. miejsce Stanisław KORNAŚ (1 In).

Godne podkreślenia jest to, że po raz pierwszy od wielu lat w zawodach wystartowały dziewczęta. Brawo za odwagę! Tytuł mistrzyni szkoły zdobyła Justyna WIŚNIEWSKA (1 h). 2. miejsce zająła Klaudia KUSIAK (1 h).

Gratulujemy! W mistrzostwach wystartowało 14 zawodników. Zawody powiatowe odbędą się 11 grudnia.
Szczegółowe wyniki znajdziesz tutaj.

Podaję skład reprezentacji szkoły na Licealiadę Powiatową w szachach:
1. Dominik TEKIELA (1 In)
2. Filip PACURA (3 MG)
3. Stanisław KORNAŚ (1 In)
4. Robert KARAŚ (3 MG)
5. Rafał MAMICA (3 b)
6. Justyna WIŚNIEWSKA (1 h)
7. Klaudia KUSIAK (1 h)

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2014
27.10.2014

W dniu 13 listopada br. w starej sali gimnastycznej odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Pięciu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w grudniu. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

V EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
12.09.2014
Do 27 września przyjmowane są zapisy zespołów do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Zapraszam do udziału wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek oraz ogłoszenie dostępne są poniżej. UWAGA! Wszyscy uczniowie, którzy chcą wziąć udział w lidze, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców.
WAŻNE! Zmienił się regulamin. Do rozgrywek dopuszczone są zespoły składające się z uczniów różnych klas!

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM
31.08.2014

Witamy wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym! Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Harmonogram zajęć pozalekcyjnych dostępny będzie wkrótce.