DOŁĄCZYLIŚMY DO FACEBOOKA
21.10.2013
Od dzisiaj dołączamy do grona użytkowników Facebooka. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza strona będzie częściej odwiedzana, a wszelkie komunikaty i bieżące wydarzenia szybciej do Was dotrą.
MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH 2013
20.10.2013

W dniu 14 listopada br. w starej sali gimnastycznej odbędą się Otwarte Mistrzostwa w szachach. Zapraszamy wszystkich chętnych. Pięciu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia. Regulamin zawodów wraz z linkiem do strony, na której należy dokonać zgłoszenia oraz ogłoszenie znajdują się poniżej.

RUSZYŁA SZKOLNA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ
17.10.2013
Miło mi poinformować, że dzisiaj rozegrano dwa pierwsze mecze w ramach IV edycji Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Mam wrażenie, że rozgrywki będą bardzo zacięte i rywalizacja o mistrzostwo szkoły będzie się toczyć do ostatniej kolejki. Przypominam, że gramy systemem każdy z każdy wraz z rundą rewanżową. Kolejne mecze już za tydzień.
IV EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ
11.10.2013
Zakończono przyjmowanie zapisów do Szkolnej Ligi Piłki Ręcznej. Do IV edycji przystąpi 5 zespołów: 4 Me, 4 In, 3 Bo, 2 Bu oraz zespół SMERFY (uczniowie z klas 1, 2, i 3). Mam nadzieję, że poziom obecnych rozgrywek będzie równie wysoki jak w poprzednich latach. Już 17 października rozegrane będą pierwsze mecze.
Triumfatorami ligi w poprzednich latach były klasy: 4 Ge (2013), 3 Ge (2012), 3 Me (2011).
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
17.09.2013
Dostępny jest już harmonogram zajęć pozalekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły w zakładce ZAJĘCIA POZALEKCYJNE.